BAŞKANIN MESAJI


BAŞKANIN MESAJI


Değerli Kardeşlerim ;

28  Mart 2004 ve 30 Mart 2014 seçimlerinde bana güvenerek vermiş olduğunuz görev için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Bizler sizlerin bize güvenerek verdiğiniz emanetinizi, en mükemmel şekilde taşımaya azimliyiz. 

Geldiğimiz günden bu yana yönetimde şeffaflığı, dürüstlüğü, atılımı ve kaliteyi benimseyen, belediye malı kamu malıdır, 'belediyenin bir kuruşunda dahi tüyü bitmedik yetimin hakkı vardır' düşüncesiyle gereksiz harcamalardan kaçınan yönetim anlayışı edindik. Hemşerilerimizin hak ve hukukunu korumaya çalışmakta; 'Halka hizmet, hakka hizmettir' inancıyla kişiye değil kişilerin tamamına hizmet etmeyi kendimize görev bildik. Siz halkımızla birlikte belediyemizin varlığına sahip çıkarsak hizmetin daha da çoğalacağına inanıyorum ve inanıyorum ki önce bana hepsi bana anlayışı da ortadan kalkmış olacak.

Biz sizler adına Belediyemize ve kasaba sınırlarımız içersisindeki tüm varlığımıza sahip çıktık. Biz Susuz'u ve kasaba halkını seviyoruz. Hizmet sevdasıyla yolumuza devam ediyoruz. Allah bizi bu yolda sizlerin karşısında mahcup etmez inşallah.

Yönetime geldiğimiz günden bugüne geçen süre içerisinde verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirerek sizlerden aldığım güçle hızla değişen ve gelişen bir belde inşa etmeye çalıştık.Temeli atılıp da bırakılan düğün salonumuzu tamamladık.Gençlerimiz için açık ve kapalı spor tesisleri yaptık.Tarihi koca çeşme mesire alanının bakım ve onarımını gerçekleştirdik. Kasabamızı daha yeşil bir hale getirebilmek için 10.000 ağaç diktik. Yeni araçlar ve iş makinaları aldık.Kanalizasyon hatları, parke yol çalışmaları, çocuk oyun parkları kazandırdık.Tüm kararlılığımızla ilerlerken hizmet üretmeye Susuz'u en güzel şekilde inşaa etmeye ve siz değerli vatandaşlarımızın gönüllerini fethetmeye devam edeceğiz. 

En içten duygu ve düşüncelerle hepinize saygı ve selamlarımı sunarım. Allah'a emanet olun.                                                                                                                                       Cengiz YILDIZ
                                                                                                                                    Belediye Başkanı